FC Den Bosch

FCDBFans

Met heel mijn hart
Adnan Barakat nieuwe Bossche captain

Adnan Barakat nieuwe Bossche captain

5 augustus 2009 om 16:53

Aanvoerder van FC Den Bosch zal komend seizoen middenvelder Adnan Barakat zijn. Trainer/coach Marc Brys is duidelijk over die keuze: "Adnan heeft zich in de voorbereiding onderscheiden als de nieuwe leider van het hernieuwde FC Den Bosch."

Hij vervolgt: "Zijn ontegensprekelijke voetbalkwaliteiten, koppelt hij aan charisma, sociale bewogenheid en leiderschapstalenten. Kortom, Barakat gaat de brug vormen tussen technische staf en spelers op het veld."

Brys verheugt zich op de start competitie. "We zullen er alles aan gaan doen om dit seizoen onze doelstelling te halen. Na inzicht in onze eigen kwaliteiten te hebben verkregen in de voorbereiding durft de groep uit te spreken dat ze volop voor een plaats in de Jupiler Play-Offs wil gaan. Als we het uiterste uit onszelf halen en naar best vermogen presteren, lijkt dit voor ons een realistische uitdaging."

FC Den Bosch heeft zich vanaf 27 juni voorbereid op de start van de competitie. Brys kijkt terug op een geslaagde voorbereiding. "De groep heeft de afgelopen weken gewerkt aan alle domeinen van het voetbal. De jongens hebben technisch, tactisch, mentaal, en conditioneel goed werk geleverd. Door de groep is er een aangenaam sportklimaat gecreƫerd. Grote winst is het gebrek aan blessures. Met uitzondering van Paul Jans, die goed herstellende is van een kruisbandreconstructie van vorig seizoen, kunnen we beschikken over een topfitte selectie."

Bron: Persbericht