FC Den Bosch

FCDBFans

Met heel mijn hart
Den Bosch wil miljoenen van gemeente

Den Bosch wil miljoenen van gemeente

24 december 2010 om 19:55

Voor de oplossing van de structureel financiële problemen doet FC Den Bosch een beroep op de gemeente Den Bosch. De club vraagt op korte termijn 1,5 tot 2 miljoen euro om acute liquiditeitsnood in dit en komende seizoenen te voorkomen.

De uitkering zou een voorschot moeten zijn op een overeenkomst met de gemeente waarbij de club het jeugdcomplex inclusief opstallen en erfpacht in Den Bosch-Oost inruilt en naar sportpark De Vliert (BVV) overhevelt.

Daarnaast wil FC Den Bosch een schuld aan de gemeente van 1.650.000 euro in vijf jaar jaar tijd kwijtgescholden krijgen via een jaarlijkse gemeentelijke bijdrage van 330.000 euro voor de inzet van spelers bij maatschappelijke projecten. De meeste urgentie ligt bij de kapitaalinjectie van 1,5 tot 2 miljoen. De bereidheid daartoe van de gemeente zou eind maart al binnen moeten zijn. "Zonder deze middelen komt de continuïteit van de club in gevaar", stellen de adviseurs Geert Snijders en Leo Markensteyn in hun rapport 'De crisis als kans', dat donderdag werd gepresenteerd. De adviseurs, van wie Geert Snijders tot begin dit jaar wethouder was, hebben hun plan aangekaart in gesprekken met burgemeester Rombouts en de wethouders Van Olden (sport) en Pauli (financiën). "We zijn niet de deur uitgezet. We zijn in gesprek", aldus Snijders.

Bron: Brabants Dagblad.nl