FC Den Bosch

FCDBFans

Met heel mijn hart
Gedeeltelijke autocombi naar Helmond

Gedeeltelijke autocombi naar Helmond

1 januari 2011 om 19:29

Als de weergoden meewerken, wordt door FC Den Bosch op vrijdag 14 januari de competitie hervat. Dan staat de uitwedstrijd bij Helmond Sport op het programma. Honderdvijftig Bossche supporters kunnen deze wedstrijd met de eigen auto bezoeken.

Er geldt een autocombiregeling, met daarbij een beperking. In verband met beperkte parkeergelegenheid mogen er namelijk maximaal 50 personenauto's naar Helmond rijden. Daarom het verzoek/advies om zoveel mogelijk met elkaar mee te rijden. Voor de autocombi zijn maximaal 150 toegangskaarten beschikbaar. Indien van toepassing dienen overige supporters met de bus naar Helmond te reizen.

Verkoop van omwisselbiljetten loopt van 24 december t/m 12 januari bij de TicketBox-verkooppunten (Primera winkels). De prijs bedraagt € 9,00. Op de wedstrijddag dient er tussen 18.30 en 19.00 uur omgewisseld te worden bij Stadion De Vliert.

Let op: Ook op de parkeerplaats in Helmond geldt (zowel in als buiten de auto) een alcoholverbod.