FC Den Bosch

FCDBFans

Met heel mijn hart
Aftrap aandelen FC Den Bosch op 6 mei

Aftrap aandelen FC Den Bosch op 6 mei

27 april 2011 om 22:05

De laatste thuiswedstrijd van het seizoen van FC Den Bosch tegen Almere City FC op vrijdag 6 mei wordt de officiële aftrap van het aandelenplan. Dat maakte het bestuur van de Bossche eerstedivisionist woensdagavond bekend tegenover de Bossche politiek.

Voorzitter Bert Kersten van FC Den Bosch en Geert Snijders, een van de twee wijze mannen die het reddingsplan schreef voor de club, gaven de raadsleden een soort tussenstand. De gemeenteraad beslist zeer waarschijnlijk op dinsdag 8 juni over het reddingsplan voor de noodlijdende eerstedivisieclub.

Een van de belangrijke onderdelen van het reddingsplan is de omvorming van de vereniging FC Den Bosch tot een NV. Daarbij hoort het aandelenplan. Volgens voorzitter Bert Kersten is FC Den Bosch dichtbij een overeenkomst met een nieuwe hoofdsponsor. Hij heeft er zeer veel vertrouwen in dat FC Den Bosch vóór eind mei een sluitende begroting kan overleggen.

Bron: Brabants Dagblad.nl