FC Den Bosch

FCDBFans

Met heel mijn hart
Bruno Appels verlengt contract

Bruno Appels verlengt contract

2 februari 2012 om 09:59

FC Den Bosch heeft een overeenstemming bereikt met Bruno Appels over de verlenging van zijn contract met twee jaar, dat de 23-jarige aan de club bindt tot en met 30 juni 2014. Appels is op het moment tweede doelman achter Kevin Begois.

De Bossche club nam de goalie in seizoen 2008-2009 transfervrij over van Willem II. Appels staat sinds seizoen 2009-2010 onder contract bij FC Den Bosch en speelde tot op heden vijf wedstrijden in het eerste team. Bruno Appels is geboren in het Belgische Turnhout op 15 augustus 1988. Hij keepte eerder bij de Belgische club KSK Oosthoven.

Directeur Fred van der Hoorn heeft veel vertrouwen in Appels: ,,Bruno is een doelman met een uitstekende topsportmentaliteit. Als technisch kader hebben wij veel vertrouwen in zijn kwaliteiten. Bruno staat zijn mannetje, ontwikkelt zich nog steeds en past met zijn karakter en talenten uitstekend bij deze groep.”

Bron: Persbericht