FC Den Bosch

FCDBFans

Met heel mijn hart
Sponsorbegroting wel degelijk gerealiseerd

Sponsorbegroting wel degelijk gerealiseerd

6 april 2012 om 16:14

Onderstaand artikel is inmiddels weer verwijderd. Reden is een onjuiste, negatieve interpretatie van deze cijfers. Er is geen rekening gehouden met de halfjaarcijfers. De sponsorbegroting over seizoen 2011-2012 is wel degelijk gerealiseerd.

Anonieme gift voor FC Den Bosch
Vanmiddag nog te lezen op Brabants Dagblad.nl

FC Den Bosch heeft van anonieme geldschieters een bedrag van ruim drie ton gekregen. Dat blijkt uit de halfjaarcijfers van de club over het seizoen 2011-2012. Die cijfers zien er zorgelijk uit. Personeelskosten lopen nog in de pas. Maar met name de sponsorinkomsten lopen nog fors achter op de begroting.

FC Den Bosch heeft 2,1 miljoen euro aan sponsorinkomsten in de begroting opgenomen. Daarvan is pas 1 miljoen euro ook daadwerkelijk binnen, terwijl sponsors doorgaans al in mei of juni hun bijdrage voor het komende seizoen overmaken. Als FC Den Bosch de begrote inkomsten uit sponsoring, wedstrijdbaten (nog 150.000 te realiseren) en opbrengst televisie (nog 120.000 euro te gaan) haalt, sluit de club het seizoen met bescheiden winst van 31.620 euro af. Om dat te bereiken is het echter ook nodig om de gift van drie ton te benutten. De club komt dus eigenlijk structureel drie ton tekort.