FC Den Bosch

FCDBFans

Met heel mijn hart
Uitreiking awards Stichting Met Heel Mijn Hart

Uitreiking awards Stichting Met Heel Mijn Hart

8 mei 2012 om 14:10

Op zaterdag 5 mei jl. heeft Stichting Met Heel Mijn Hart (SMHMH), voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles, een vijftal awards uitgereikt. De stichting is sinds 1 juli nauw betrokken bij de club op zowel bestuurlijk als operationeel niveau.

Ter afsluiting van ieder seizoen wil men een vijftal sterren eren die een bijzondere prestatie op of rond het veld hebben geleverd ten gunste van FC Den Bosch. De awards zijn vernoemd naar echte FC’ers die nu, of in het verleden, veel voor de club betekenen of hebben betekend.

Jan van Grinsven Award
Vernoemd naar de keeper die de meeste wedstrijden voor FC Den Bosch keepte en inmiddels in allerlei functies ‘al bijna honderd jaar’ aan de club is verbonden; Jan van Grinsven. Deze award is niet perse voor de beste speler maar voor de inzet, passie en mentaliteit die wordt getoond op en naast het veld.

“De Jan van Grinsven Award is dit seizoen uitgereikt aan Tom van Weert, clubtopscorer met 15 doelpunten in 20 wedstrijden. Niet alleen op het veld, maar ook daarbuiten toont Tom op vele momenten zijn betrokkenheid bij de club. Is er een activiteit in de stad of met supporters, Tom is er altijd bij. Ook toen het voortbestaan van de club onzeker was trok hij zich dit bijzonder aan. Hij verlengde bovendien zijn contract met een jaar en toonde zich daarmee een voorbeeld voor velen.”



Jan Schouten Award
Vernoemd naar de oud-clubvoorzitter van FC Den Bosch en de huidige voorzitter van Stichting Met Heel Mijn Hart Jan Schouten. Deze award is bestemd voor het bestuurs- of kaderlid die zich het afgelopen seizoen onderscheidend heeft ingezet voor de club.

“De Jan Schouten Award is naar directeur Peter Bijvelds gegaan. Peter stapte vorig seizoen in op een bijzonder moeilijk moment. Het voortbestaan van de club hing destijds aan een zijden draadje. Maar Peter ging ervoor en samen met Fred van der Hoorn pakte hij FC Den Bosch bij de hand. Bezuinigingen, sponsors binnenhalen, beleid maken en nog 1000 dingen meer. Peter gaat overal voor 200% voor en gelooft in het streven om een eredivisiewaardige club te worden. Wat SMHMH betreft absoluut de juiste man op de juiste plek.”



Sjef Smolders Award
Vernoemd naar de helaas overleden werknemer, vrijwilliger en FC’er in hart en nieren Sjef Smolders, vader van twee andere echte FC’ers Marco en Edwin. Deze award is bestemd voor de beste vrijwilliger van het afgelopen seizoen en wordt door beide zoons uitgereikt.

“De Sjef Smolders Award is uitgereikt aan Vincent de Vroomen. Begonnen als coördinator bij de jeugd, waar zijn organisatietalenten al direct opvielen en hij uiteindelijk doorstroomde naar de functie van elftalbegeleider van het eerste. Een taak die hij met verve uitvoerde. Hij zorgde niet alleen dat alles goed geregeld werd voor onze jongens, maar onderhield ook de banden met de supporters. Vincent gaat deze functie helaas verlaten, maar SMHMH zal er alles aan doen om deze echte FC-er voor de club te behouden.”



Supporters Award
Bestemd voor de supporter, de groep supporters of het supportersinitiatief dat heeft bijgedragen aan een verbetering van de sfeer en beleving in en rond het stadion én het imago van FC Den Bosch.

“De Supporters Award wordt dit jaar uitgereikt aan Den Bosch FC. Zij brachten de passie en verbondenheid terug op de tribune door middel van mooie sfeeracties en spandoeken. Ze knapten het supportersplein op en heropenden de oude trap van de M-side. Ook buiten de wedstrijden werkten zij aan de verbondenheid tussen de supporters door de organisatie van vele activiteiten.”



Sport & Cultuur Award
Bestemd voor diegene die los van het voetbal en los van de club een belangrijke rol heeft gespeeld in het kader van de verbondenheid tussen de club en de stad.

“De Sport & Cultuur Award wordt uitgereikt door wethouder Huib van Olden aan Pierre Verbeek, beter bekend als ‘De Sjang’. Pierre is de vader van Danny en is als rasechte Bosschenaar betrokken bij de organisatie van de succesvolle FC Den Bosch Culture Day. Daarnaast zet hij zich met ondersteuning van FC Den Bosch in voor de gehandicapte medemens en organiseert hij sportactiviteiten voor deze mensen.”