Harry van der Laan terug op oude nest
9 mei 2012 om 14:06
Voormalig FC Den Bosch-speler Harry van der Laan voegt zich aankomende zomer bij de technische staf van FC Den Bosch. Van der Laan, de inmiddels 48-jarige voormalig clubtopscorer van de Bosschenaren, gaat de aanvallers van de onze club trainen.
Harry van der Laan ontpopte zich tijdens zijn spelerscarrière als echte goaltjesdief, onder meer bij FC Den Bosch. Van der Laan heeft bij de Bossche club nog altijd het clubrecord van 30 goals in één seizoen in handen (1998-1999) en had hiermee een belangrijk aandeel in de promotie naar de Eredivisie. Verder speelde hij in Nederland bij ADO Den Haag, Feyenoord, Dordrecht’90 en Cambuur. In 2005 werd Van der Laan aangesteld als assistent-trainer van FC Dordrecht.
Technisch directeur Fred van der Hoorn: ,,Harry heeft tijdens zijn spelerscarrière bewezen een echte goaltjesdief te zijn. We zijn er van overtuigd dat hij onze jonge, talentvolle aanvallers met zijn enorme schat aan ervaring beter kan maken en nog meer kan laten renderen. We kijken uit naar een prettige samenwerking!”
Bron: Persbericht