FC Den Bosch

FCDBFans

Met heel mijn hart
FC Den Bosch heeft grootse plannen

FC Den Bosch heeft grootse plannen

27 februari 2013 om 19:05

De toekomst van FC Den Bosch ligt in de Eredivisie en anders in de top van de Jupiler League. De club wil komend jaar flink doorpakken. Technisch directeur Fred van der Hoorn hoopt komend seizoen de begroting met liefst vijftig procent te verhogen.

Bovendien moet de nieuwe trainer minstens zo ambitieus zijn als de rest van de club. "FC Den Bosch zit in Categorie 2 en heeft zwarte cijfers geschreven", zegt Van der Hoorn. "Het is tijd het spelersbudget een injectie te geven. Dat bedraagt nu acht ton. We willen komend jaar de begroting laten doorgroeien naar een miljoen en het liefst 1,2 miljoen euro. Dan kunnen we een nog belangrijkere rol gaan spelen."

De club is druk op zoek naar een opvolger voor trainer Jan Poortvliet. Van der Hoorn: "We hebben gefilterd en er zijn nu drie of vier potentiƫle kandidaten. In het verleden hebben we veel jongens met een FC Den Bosch-verleden aan het roer gehad. In die hoek moet je ook nu denken."

Bron: Voetbal International