The Blue White Home gaat er komen!
28 maart 2013 om 12:43
Vorige week heeft de gemeenteraad van 's-Hertogenbosch met ruime meerderheid besloten dat Stichting Met Heel Mijn Hart een bijdrage van 100.000 euro zal ontvangen om een publieksvriendelijke achterzijde van de Oosttribune te creëren.
Deze zeer positieve uitkomst is tot stand gekomen door een uitermate goede verstandhouding tussen de Bossche politiek en Stichting Met Heel Mijn Hart en na een voorbereiding van meer dan een jaar is de kogel door de kerk.
Maar wat gaat er nu gebeuren?
Het oude en versleten home zal vervangen worden door The Blue White Home, een ruimte van 144 m2 die sfeervol en vol historie zal worden ingericht. Een gezellige ruimte waar je met je vrienden voor, tijdens de rust, en na afloop van de wedstrijd bij elkaar kunt komen, een drankje kan drinken en kan praten over onze club. Ook zal The Blue White Home de mogelijkheid bieden voor vergaderingen van de verschillende organisaties binnen FC Den Bosch en kunnen we hier leuke evenementen organiseren voor en door supporters.
Voor The Blue White Home zal een overdekte ruimte van nog eens 144 m2 gecreëerd worden in de vorm van een overkapping. Deze ruimte ontstaat doordat de hekken en toegangspoortjes verplaatst zullen gaan worden en er een nieuwe indeling gaat komen. Nieuw in de opstelling is een toiletvoorziening aan de buitenzijde van The Blue White Home zodat je ook op piekmomenten gemakkelijk het home kunt betreden of van het toilet gebruik kan maken.
De begroeiing tegen de Oosttribune zal in samenwerking met de gemeente 's-Hertogenbosch verwijderd worden en vervangen worden door een publieksvriendelijke aankleding.
Hulp
Direct na de Play Offs willen wij beginnen met deze belangrijke verbouwing. Om dit allemaal voor de Open Dag van het nieuwe seizoen klaar te hebben hebben we jou hulp nodig!
Heb jij ideeën? Handige handjes? Of wil je ons, op welke manier dan ook, helpen? Stuur dan een mail naar: bluewhitehome@metheelmijnhart.nl.
Geef aan wat je voor ons zou kunnen betekenen. Je kunt bijvoorbeeld aangeven dat we je altijd mogen mailen als we je hulp nodig hebben of je kunt aangeven wat je beroep is zodat je ons daarmee kunt helpen.
Bouw mee aan The Blue White Home!
Voor en door supporters mogelijk gemaakt!
Bron: MHMH Nieuwsbrief