Oproep: voorlopig even niet hekkenhangen
6 september 2013 om 15:07
Zoals bij de wedstrijd tegen De Graafschap te zien was, is het hek voor de M-Side nog niet goed hersteld na de werkzaamheden in de zomerstop. De vreugde-explosies na de doelpunten hebben de staat van het hekwerk ook geen goed gedaan.
Net als Den Bosch FC zijn ook wij van FCDBFans voorstander van het 'Bossche hekkenhangen', maar om dit stukje erfgoed te behouden zullen we moeten proberen om er de komende tijd af te blijven. Door gesteggel met de aannemer duurt het herstel langer dan gehoopt. Verbetering is onderweg, alleen duurt het even. Dringend verzoek is dus om, tot het klaar is, uit de hekken te blijven, zodat we nog jaren met z'n allen in de hekken kunnen hangen.
Toevoeging FCDBFans: contact met FC Den Bosch leert dat de hekken er inderdaad flink onder te lijden hebben gehad. Er is inmiddels opdracht gegeven voor de reparatie, alleen gaat dat helaas nog enkele weken duren in verband met 'levertijd en verdere planning'. Wordt vervolgd!