Alexander Mols kampt met avulsiefractuur
22 januari 2014 om 12:47
Alexander Mols zal er zeker nog een aantal weken uit liggen. De aanvaller die dit seizoen overkwam van Blauw-Geel en een tijdje clubtopscorer was, kampt met een alvulsiefractuur. Zelf denkt hij nog een paar weken nodig te hebben.
Een avulsiefractuur ontstaat nadat een pees een grote trekkracht uitoefent op het bot waar deze pees op bevestigd zit. Avulsie komt van het Latijnse avulsare, wat afscheuren betekent. Een pees kan grotere krachten verdragen dan een bot, waardoor het bot dan scheurt.
"Afgelopen vrijdag eindelijk een echo gehad en het blijkt dat ik door die avulsiefractuur telkens last heb. Er zit een scheurtje in het schaambeen en dat bot is tegen de aanhechting gaan zitten van de buikspier naar de lies", zo vertelt Mols tegen Tjerkstra Media. Mols baalt dat hij er voorlopig nog niet bij kan zijn. "Ja echt balen, maar ik blijf positief. Ik denk nog een paar weken nodig te hebben, want ik moet rustig aan weer gaan trainen."
Bron: Tjerksta Media / FCDBFans.nl