FC Den Bosch

FCDBFans

Met heel mijn hart
Arjan Ebbinge blijft bij FC Den Bosch

Arjan Ebbinge blijft bij FC Den Bosch

11 maart 2008 om 12:36

Arjan Ebbinge heeft een contract getekend dat hem tot medio 2009 aan FC Den Bosch verbindt. De eerdere overeenkomst loopt op 30 juni aanstaande af. Mocht FC Den Bosch promoveren, dan is het nieuwe contract eveneens van toepassing.

,,Arjan heeft laten zien voor ons een goede speler te zijn, die een van de sterkhouders is binnen de selectie. Hij heeft veel ervaring, en weet dat op een juiste manier over te brengen aan andere spelers. Door die ervaring weet Arjan eveneens dat ‘het gras niet groener is’ bij al die andere clubs. Uit de gesprekken met hem is gebleken dat ook Arjan boordevol ambitie zit en wij verwachten dan ook volgend seizoen weer veel plezier aan hem te beleven’’, aldus manager voetbalzaken Fred van der Hoorn.

Arjan Ebbinge (33) is momenteel bezig aan zijn 15e seizoen in het betaalde voetbal. De routinier kwam eerder uit voor FC Groningen, BV Veendam, sc Heerenveen, Helmond Sport, NEC, en RBC Roosendaal. Sinds het begin van dit seizoen speelt hij voor FC Den Bosch. In totaal kwam Ebbinge 275 wedstrijden uit in het betaalde voetbal, waarin hij 11 keer scoorde.

Bron: Persbericht FC Den Bosch