Theo Bos: "Positief om tegen RKC te beginnen"
8 augustus 2008 om 14:40
Vrijdagavond staat met het duel tussen FC Den Bosch en RKC Waalwijk direct een topper op het programma in de Nederlandse Jupiler League. Theo Bos, trainer van de thuisclub, kijkt uit naar het duel met een van de kampioenskandidaten.
FC Den Bosch en RKC Waalwijk ontmoeten elkaar vrijdagavond in De Vliert op de eerste speeldag van de Nederlandse Jupiler League. De ploeg uit Waalwijk moest het voorgaande seizoen de titel, op doelsaldo, laten aan FC Volendam. Dit jaar stonden de ploegen ook al tegenover elkaar in Den Bosch. Op 8 februari eindigde de confrontatie in 1-1.
Bos is tevreden met een sterke tegenstander op de eerste speeldag. "Ik zie het als positief om gelijk tegen RKC Waalwijk te beginnen. Veel eerste wedstrijden brengen toch een verassing met zich mee. Er is deze zomer veel gebeurd in Waalwijk, maar ook nu staat er weer een team dat over veel kwaliteit beschikt. Voor ons is het in ieder geval een leuk begin. De eerste wedstrijd tegen een kampioenskandidaat en dan ook nog eens voor onze eigen supporters. Het zal zeker een interessante wedstrijd worden", aldus de hoofdtrainer van FC Den Bosch op de officiƫle website van de club.
RKC Waalwijk kan vrijdagavond geen beroep doen op Jurgen Wevers, Nicklas Svendsen, Alexandre di Gregorio en Humphrey Rudge. De nieuwste aanwinst van de Waalwijkers, Rob Maas, maakt vrijdag wel deel uit van de selectie en zal waarschijnlijk zelfs in de basis starten.
Bron: VoetbalPrimeur.nl