Megadoek hangt voorlopig nog niet
21 augustus 2008 om 21:52
Het megadoek zal morgenavond nog niet aan het dak van oosttribune hangen. In plaats daarvan zal het tijdens de spelersopkomst door de ballenjongens het veld op worden gedragen en vanaf de middenstip aan het publiek worden gepresenteerd.
Monteurs van het bedrijf TVE Reclameproducties zijn vandaag de hele dag in de weer geweest om aan het dakframe een constructie te bevestigen, waaraan het doek kan worden opgehangen. Het bevestigen en afrollen van het doek, vanaf het dakframe, heeft dan ook geen enkele problemen opgeleverd.

Echter, tijdens het ophijsen ontstond er door de wind teveel druk en wrijving op het 200m² grote doek, waardoor de veiligheid in het geding kwam. Om te voorkomen dat het doek in het publiek of het prikkeldraad zou slaan, is uit veiligheidsoverweging dan ook besloten, om het doek tijdelijk naar beneden te halen. Op korte termijn zullen de technische mensen van TVE Reclameproducties met Bavaria en FC Den Bosch om de tafel gaan om tot een passende oplossing te komen.

De betrokkenen hopen het doek binnenkort op de juiste plek te kunnen presenteren. Tot die tijd zal het doek tijdens thuiswedstrijden op het veld zichtbaar zijn, bij de opkomst van de spelers.
Bron: FC Den Bosch.nl (foto's Eric Schreurs)