Seedorf en Aborah niet tegen Excelsior
2 oktober 2008 om 14:49
Het lijkt een vast ritueel te worden bij Den Bosch. Op het moment dat één of meerdere spelers terugkeren van een blessure, bewandelt een ander de omgekeerde weg. Nadat eerder spelers af moesten zeggen, gaat het nu weer mis.
Vrijdagavond kan coach Theo Bos beschikken over Mohamed el Makrini en Paco van Moorsel, maar Stefano Seedorf en Stanley Aborah zijn er tegen Excelsior niet bij.
Seedorf heeft last van zijn hamstring. "Spelen zou een te groot risico zijn", zegt Bos. Aborah kampt met pijn aan beide enkels én een knie. "Onderzoek moet uitwijzen wat er aan de hand is. Ik verwacht geen lange blessure maar het is even afwachten."
Ivo Rossen en Arjan Ebbinge trainden deze week (gedeeltelijk) mee met de groep, maar de wedstrijd van vrijdag komt te vroeg. Bos: "Rossen zal waarschijnlijk maandag met het tweede team spelen."
Bron: Brabants Dagblad