1-1 Van Heertum met een enorm lange lob over de keeper heen
2 weken geleden
Aantal posts: 22
Lid sinds: 5 december 2013
1-1 Van Heertum met een enorm lange lob over de keeper heen
2 weken geleden
Aantal posts: 22
Lid sinds: 5 december 2013
0-1 na penalty door overtreding De Vries
2 weken geleden
Aantal posts: 728
Lid sinds: 22 juni 2012
Klapt er hier om 2 minuten uit via apple tv
2 weken geleden
Aantal posts: 22
Lid sinds: 5 december 2013
Voor de mensen die het nog niet gevonden hebben:
De wedstrijd kan bekeken worden op FC Den Bosch JUMP:
link
Veel plezier!
2 weken geleden
Aantal posts: 1942
Lid sinds: 22 juni 2012
Volgens mij krijgen we ook Heineken als in een glas.
2 weken geleden
Aantal posts: 919
Lid sinds: 6 september 2016
@DeVliert> Amstel is van Heineken hè. Daar hebben we al een aantal jaar een deal mee dus ;)
2 weken geleden
Aantal posts: 425
Lid sinds: 21 juni 2012
Was gister op CS en kom daar stadionspeaker Hans tegen. Nu was ik met mijn neef die hem niet van gezicht kent, dus ik stel hem even voor:
"Dit is Hans de Stadionspeaker. Hans staat dus altijd voor de wedstrijd op het veld als onze gastheer. Hij heeft een keimooie stem en zegt altijd hele verstandige dingen...
We verstaan er alleen geen kut van"
Kon die zelf heerlijk om lachen.
Bij FCDB zijn keimooie mensen betrokken. Van 'de Kroegbaas' tot Dirk d'n Draojer en van podcastmakers Johan & Sjos tot de onovertroffen Fransien. Als je er een tegenkomt in het wild, doe dan eens gek en geef ze gewoon eens een oprecht complimentje op hun jarenlange inzet en betrokkenheid. Niet relevant of ze je persoonlijk kennen of niet, gewoon doen!
Dit verdienen ze, net als iedere supporter die zich positief inzet voor club, sfeer en beleving. En vlak jezelf niet uit, want zonder hen en ons, is er geen FC Den Bosch!
HEYA DEN BOSCH!!
2 weken geleden 21
Aantal posts: 713
Lid sinds: 23 juli 2015
Even interessant vraagstuk over de niet technische voetbalkant. In online artikel BD gaat het over miljoenendeal die Willem II heeft gesloten met Heineken. In één van onderstaande reacties op het betreffende artikel schrijft iemand dat ook FC Den Bosch vanaf augustus sponsorcontract met Heineken heeft afgesloten. Gaat “ze hadde Heinekes moete nemen” dan eindelijk veranderen in ‘ze hebben eindelijk Heinekes genomen’!?
2 weken geleden
Aantal posts: 2001
Lid sinds: 21 juni 2012
En je haalt ook een bak ervaring binnen….als van Aanholt voor een FCDB salaris zou willen komen ballen dan altijd doen denk ik. Ook al is hij al op leeftijd (volgende maand 36 jaar), dit is buitencategorie voor de FC….
2 weken geleden 9
Aantal posts: 1466
Lid sinds: 22 juni 2012
Jah, een Verbeek waarbij zijn plafond NAC Breda was, werd telkens een contract aangeboden & dan zal je een speler die in de premier league heeft gespeeld en tegen Oranje aan heeft gezeten geen contract aanbieden?
Alleen zijn ervaring al...
En oogt inderdaad nog topfit.
2 weken geleden 3